Dziwne Komiksy

Prezentujemy instrukcję, jak wyłączyć blokowanie w różnych przeglądarkach. Najczęściej do blokowania reklam wykorzystywane są:

Pewnie któryś z tych dodatków masz na swoim komputerze. Ikona dodatku jest na górze, obok paska adresu. Zobacz niżej, jak wyglądają ikony poszczególnych dodatków i gdzie są umiejscowione w przeglądarce. Potem przeczytaj niżej, jak wyłączyć blokadę.

Jak wyłączyć blokadę reklam?

Aby wyłączyć blokowanie reklam na danej stronie, kliknij w swojej przeglądarce w ikonkę dodatku i wybierz odpowiednie polecenie. Poniżej na obrazkach dla różnych dodatków prezentujemy sposób wyłączenia blokady.AdBlock

W przypadku AdBlock należy kliknąć napis „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”. Wówczas wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

W przypadku AdBlock należy kliknąć napis „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”.W przypadku AdBlock należy kliknąć napis „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”.


Adblock Plus

W przypadku Adblock Plus należy kliknąć napis „Włączony na tej stronie”. Zmieni się on w „Wyłączony na tej stronie”. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

W przypadku Adblock Plus należy kliknąć napis „Włączony na tej stronie”. Zmieni się on w „Wyłączony na tej stronie”.W przypadku Adblock Plus należy kliknąć napis „Włączony na tej stronie”. Zmieni się on w „Wyłączony na tej stronie”.


Ghostery

W przypadku Ghostery kliknij w przycisk „Wstrzymaj”. Przycisk podświetli się na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

W przypadku Ghostery kliknij w przycisk „Wstrzymaj. Przycisk podświetli się na niebiesko.W przypadku Ghostery kliknij w przycisk „Wstrzymaj. Przycisk podświetli się na niebiesko.


uBlock Origin

W przypadku uBlock Origin kliknij w przycisk wyłącznika. Przestanie się świecić na niebiesko. Wszystkie podstrony danej witryny będą wyświetlane z reklamami, natomiast na innych stronach internetowych reklamy wciąż będą blokowane.

W przypadku uBlock Origin kliknij w przycisk wyłącznika. Przestanie się świecić na niebiesko.W przypadku uBlock Origin kliknij w przycisk wyłącznika. Przestanie się świecić na niebiesko.